سلام بچه ها 
من ادمین انیگما هستم

میخواستم بگم که به زودی توضیحات و لینک های دانلود این سریال رو قرار میدم چون تمام فایلایی که از این سریال پیدا کردم داغونن یا صداشون خرابه یا زیرنویس ندارن خلاصه اینکه الان مشغول ادیت و منتاژ کردن اینا با هم هستم تا فایلایی که میذارم براتون حدالامکان صدا و تصویر و زیرنویسش اوکی باشه و حس و حال فیلم نپره laughwink
ما هر دومون دانشجو و شاغلیم و با این حال تمام تلاشمون رو توی تایمای خالی میکنیم تا سایت به قوت و کیفیت خودش سرپا باشه
جایی اگه مشکلی توی لینکا یا اپیزودا دیدین حتما بگین تا اصلاحشون کنیم یه سری اپیزودا مشکل جابجایی صدا و از این قبیل دارن که چون توی اون تایم زمان نداشتیم فقط سریع آپ کردیم به تازگی داریم کم کم ایراداشون رو بررسی و اصلاح و مجدد آپ میکنیم که البته لینک های اصلاحی حتما اطلاع رسانی میشه تا اگر خواستین مجدد دانلود و آرشیو کنین
بچه ها بازم ممنونم از کامنتای قشنگ و حمایتیتون

و میخوام امروز از دوست عزیزم ادمین FuJushi-MG تشکر کنم که زحمت ژانر بوی لاو سایت رو کشیده و درواقع من این سریال رو قراره براتون بذارم و قسمت ۹ وای آر یو هم کار من بود و زحمت بقیه رو ادمین عزیزم کشیده و واقعا ممنونم فوجوشی جان  heart

خب بچه ها دیگه زیاد طولانیش نکنم ممنون تا اینجا همراهمون بودین ممنون میشم پیج اینستا و کانال تلگراممون رو هم فالو کنین چون اگر احیانا فیلتر بشیم یا بخواهیم آدرس سایت رو عوض کنیم از اونجا میتونیم باهاتون درارتباط باشیم و لینک جدید رو اطلاع رسانی کنیم

این سریال رو هم نهایت تا هفته آینده کامل میکنم ادیتشو و تا اپیزودی که اومده رو پشت هم آپ میکنم

همتون رو میدوستم و اوقات خوشی رو براتون آرزومندم  smiley

دانلود سریال love by chance

دانلود سریال togather with me

دانلود سریال until we meet again - UWMA

دانلود فیلم سینمایی SHE IS THE MAN - 2006

دانلود فیلم سینمایی BLUE IS THE WARMEST COLOR - 2013

دانلود فیلم سینمایی brokeback mountain

دانلود فیلم سینمایی The Imitation Game 2014

رو ,سریال ,هم ,دانلود ,لینک ,ادمین ,سریال رو ,این سریال ,لینک های ,فایلایی که ,از این

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بتا 1 دانلود فایل مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی گروه هنر فنی و حرفه ای و کاردانش استان کردستان دلنوشته ها فیلم سینمایی کولکاپیس diversomode MadonnaKshlerin فروشگاه لوازم خانگی محمدی