سریال وضعیت روزهای آپ

ساعت پخش

آخرین قسمت های

آپ شده

لینک های سریال
1 why are you درحال پخش یکشنبه 20:00 12 مشاهده
2 2gether درحال پخش شنبه

20:00

9 مشاهده
3 my engineer درحال پخش یکشنبه 20:00 5 تا 8 مشاهده
4 dark blue kiss اتمام پخش دوشنبه - چهارشنبه 16:00 4 تا 8 مشاهده
5 sotus اتمام پخش یکشنبه - چهارشنبه  14:30 8 مشاهده
6 love by chance اتمام پخش سه شنبه - جمعه 14:30 5 مشاهده
7 theory of love درحال پخش شنبه - چهارشنبه 14:30 9 و 10 مشاهده
8 kiss me againe درحال پخش سه شنبه - پنجشنبه 14:30 4 تا 6 مشاهده
9 2moons 2 درحال پخش
شنبه - دوشنبه 14:30 8 تا 12 مشاهده

:)))) kiss me again رو یه روز زودتر آپ کردم

و اینکه برای راحتی توی آپلود و دانلودمون از این به بعد فایل ها رو به هم نمیچسبونم و پارت پارت میذارم

یهو یه فایل 300 مگی توی آپلود بعد از یه ساعت انتظار خراب میشه خیلی سخته  :(((((
لااقل پارت های کم حجم تر باشه بهتره

سلام بچه ها

مرسی که سایت ما رو دنبال میکنین

از اونجایی که تعداد فیلم و سریالا زیاده و خب ما هم تصمیم داریم حالا حالا ها باشیم و آپ کنیم گفتیم یه نظم و برنامه ای بدیم تا چیزی از قلم نیفته و تایما جابجا نشه و اطلاع رسانی و دسترسی ها هم راحت تر باشه

من این صفحه رو پین میکنم بالای سایت و فقط کافیه هر بار همین صفحه رو چک کنین

این جدول یه جور راهنمای سریع برای دسترسی به سریال های در حال آپ هستش

توی جدول اطلاعاتی از جمله زمان پخش سریال و لینک دسرسی سریع به صفحه سریال قرار داره

نکته مهم : اینا فقط سریال هایی هستن که در حال آپ روی سایتمون هستن یه سریاشون که کلا جدیده و هفته ای یه قسمت ازشون میاد و ماهم میذاریم براتون یه سریاشونم پخششون تموم شده و چون درخواست داشتن داریم آپ میکنیم که طبق برنامه درج شده هفته ای 1 تا 3 قسمتشون رو میذاریم براتون پس حتما حتما خود سایت رو برای دیدن پست های جدید و فیلم های سینمایی چک کنین

نکته مهم : بین آپ کردن این سریال ها حتما سریال های دیگه هم میذاریم که تو توضیحاتش مینویسم اگر پسند بشن و کامنت مثبت داشته باشن ادامه اش رو آپ میکنم و سریال های منتخب که به مرحله آپ برسن به این جدول اضافه میشن همجنین اونایی که آپشون تموم بشه از جدول حذف میشن پس حتما حتما سایت رو چک کنین تا چیزی رو از دست ندین

دانلود سریال love by chance

دانلود سریال togather with me

دانلود سریال until we meet again - UWMA

دانلود فیلم سینمایی SHE IS THE MAN - 2006

دانلود فیلم سینمایی BLUE IS THE WARMEST COLOR - 2013

دانلود فیلم سینمایی brokeback mountain

دانلود فیلم سینمایی The Imitation Game 2014

پخش ,سریال ,آپ ,رو ,مشاهده ,های ,درحال پخش ,14 30 ,پخش شنبه ,اتمام پخش ,8 مشاهده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

enfejar007 گربه اتوماتیک instabox دانلود فیلم جدید #ایران قوی# آستان مقدس امامزاده عمادالدین (ع) sadaficolor shayanrayanc براکت کنج کاشی و سرامیک اپلیکیشن سرباز وطن